Drogi pośredniku / pośredniczko nieruchomości

Dziękuję Ci za zainteresowanie się naszą ofertą. Jesteśmy firmą wykończeniową z ponad 5 letnim doświadczeniem. Nasze nieruchomości są zaprojektowane przez projektanta i posiadają 2 letnią gwarancję na wykonane prace. Zdjęcia przedstawione na stronie pokazują faktyczny stan nieruchomości, dlatego nasze inwestycje sprzedają się szybko i bezproblemowo.

Ze względu na dużą ilość zapytań od biur nieruchomości, przygotowaliśmy zbiór zasad i dobrych praktyk, aby móc z nami współpracować. Stworzyliśmy je, ze względu na bardzo złe doświadczenia z nieprofesjonalnymi pośrednikami – dlatego, proszę przeczytaj je uważnie. 

Jeśli je zaakceptujesz – zostaw do siebie kontakt na dole strony w formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu akceptacji Twojej firmy w naszym programie.

Zasady współpracy:

 1. Nie podpisujemy umowy na wyłączność z nowym biurem nieruchomości. Chcesz sprzedawać nasze „perełki”? Sprzedaj jedną/dwie nieruchomości i pokaż się z profesjonalnej strony, wtedy możemy porozmawiać o stałej współpracy.
 2. Biuro nieruchomości WYŁĄCZNIE po zaakceptowaniu współpracy z naszej strony może:
  1. Używać naszych zdjęć w swoich ogłoszeniach
  2. Prezentować inwestycje z klientem i otrzymać prowizję przy ewentualnym podpisaniu umowy z kupującym.
 3. Prowizja za sprzedaną nieruchomość, zostanie wypłacona w momencie podpisania umowy przyrzeczonej w ciągu 7 dni od otrzymanej faktury od biura.
 4. Biuro nieruchomości może prezentować nasze nieruchomości wyłącznie po zaakceptowaniu warunków współpracy – w innym wypadku traktujemy osobę z biura nieruchomości jako osobę trzecią oglądającą mieszkanie.
 5. Biuro nieruchomości bez naszej zgody nie może wykorzystywać naszych materiałów promocyjnych, loga firmy, zdjęć nieruchomości pod rygorem kary pieniężnej z paragrafu $$2231
 6. Pracownik przychodzący z biura nieruchomości powinien zapoznać się ze wszystkimi informacjami zawartymi w ogłoszeniu i móc odpowiedzieć na wszystkie pytania swojego klienta.
 7. Pracownik biura nieruchomości powinien sam płynnie zaprezentować mieszkanie. Osoba z Domowych Pieleszy powinna wtedy wyłącznie służyć pomocą.
 8. Oferujemy prowizję w zależności od danego mieszkania – jednak nie wiekszą niż 2,5% brutto względem ceny nieruchomości (bez wliczania ceny za miejsce postojowe i komórkę lokatorską). 
 9. Prowizja ustalona z biurem nieruchomości jest trwale połączona z ceną nieruchomości, dlatego jeśli cena nieruchomości zostanie zmieniona np. podczas negocjacji – prowizja będzie ustalona ponownie indywidualnie.
 10. Biuro nieruchomości nie może w imieniu Domowych Pieleszy negocjować cen bez uprzedniego kontaktu z nami.

Złożenie aplikacji nie jest jednoznaczne z przyjęciem do programu – poczekaj na kontakt z naszej strony!